Hızlı Menü

Bataryalı Kablo Kesme Makasları Nedir?

Bataryalı Kablo Kesme Makasları, iletken kesmek için kullanılan makaslardır. İletken bir malzemeden üretilmekte olan makaslar kullanıcının güvenliği için de son derece uygundur. Kendi bataryası sayesinde kullanıcı bir güç harcamadan kablonun kesim işini kolaylıkla yapabilmektedir. Makasın ağız kısmı istenilen kalınlıktaki kabloyu kesmek için ayarlanmaktadır. Eydem Grup  Şafak  Türkiye bayisi olarak Bataryalı Kablo Kesme Makası  satışını yapmaktadır.

Bataryalı Kablo Kesme Makasları Ne İçin Kullanılır?

Bataryalı Kablo Kesme Makaslarını, elektrik kablolarını kesmek için kullanırız. Bu kaliteli ve güvenli ürünleri tüm türkiyedeki müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bakır ve alüminyum kabloları kesmek için kullanabileceğiniz ürün olan kablo kesme makaslarının iletken kısmı paslanmaz çelik mazemeden üretilmiştir. İletken malzemeden üretilen sapı ve gövdesi sayesinde güvenliğinizi ön planda tutmaktadır. Her kablo kalınlığı için farklı makas çeşitleri firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Bataryalı olması sayesinde kullanıcı ekstra bir güç harcamadan kabloyu rahatlıkla kesebilmektedir.

Bataryalı Kablo Kesme Makasları ve Diğer Ürünleri

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı