Hızlı Menü

Çekirge Kapma Nedir?

Çekirge Kapma elektrik tellerinin makara ile çekiminde kullanılan alüminyum ve bakır malzemeden imal edilmiş hırdavat ürünleridir. Yaylı kapmalar arasında bulunan çekirge kapmaların da ağırlık taşıma kapasitesine göre çeşidi bulunmaktadır. 266 Yaylı Çekirge kapma, 477 çekirge kapma adını alan bu ürünler 4000 kg ağırlığındaki kaldırmaya yardımcı hırdavat üründür.  Eydem Grup Çekirge kapması bayisi olarak satışını yapmaktadır.

Çekirge Kapma Ne İçin Kullanılır?

İletken Kapması yüksek gerilim hatlarında makaraların çekiminde çeşitli ağırlıkları taşıyabilmektedir.  Alüminyum ve bakır kaplamalı olan bu ürünler uzun kapma alanı bulunan seyim alma tel çekimi gibi işlemlerde kullanılır.

Çekirge Kapmaları ve Diğer Ürünler

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı