Hızlı Menü

Hidrolik İletken Makası Nedir?

Hidrolik İletken Makası elektrik kablolarını kesme işleminde kullanılan makas türüdür. İstenilen kalınlıktaki elektrik kablolarında kullanılabilir. Makasın kilit mekanizması sayesinde güvenli bir kullanım sunmaktadır.  Eydem Grup Şafak Türkiye üreticisi olarak hidrolik iletken makasının satışını yapmaktadır.

Hidrolik İletken Makası Ne İçin Kullanılır?

Hidrolik İletken Kesme Makasları elektrik kablolarını güvenli bir şekilde kesebilmek için kullanılır. Kilit mekanizması sayesinde elektrik kablolarını daha güvenli bir şekilde kesmek mümkündür. Kalın yada ince farketmeden her boyutta ki kabloyu kolayca kesmenize yardımcı olmaktadır.

Hidrolik İletken Makaslarının  Bayileri

Zupper Yqk-300 Skp Papuç Sıkma,Zupper Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma,Zupper Tc-250 Kablo Kesme Makasları,Zupper Cpc-50 A Hidrolik Kablo Kesme Makaslarının,Hidrolik Pabuç sıkma presi  satışını yapmaktayız. Tesmec,Cembre,Kudos,Tork,Şafak Türkiye Bayisiyiz.

Zupper Hz-45 Hidrolik Kablo Kesmek, Q45Mm,Zupper Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri 0,5-6Mm ,Zupper YQK-300 Hidrolik Pabuç Sıkma Penseleri ithal etmekteyiz.

10-300 Mm²,Zupper Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma,Zupper Tc-100 Kablo Kesme Makasları ankara bayisi olarak satış yapmaktayız.

Ankara Hidrolik İletken Makasının Ürünleri

Bataryalı kablo kesim,Bataryalı kablo kesim makası,Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.
SKP Pabuç sıkma presi,Hidrolik,Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.

İzole terminal sıkma presinin,İletken kesmek ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme.

Hidrolik iletken makasları,Hidrolik iletken kesmek makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.

Ankara Hidrolik İletken Makaslarının Firmaları

Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.
Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını,  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

 

 Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı