Kablo kesme,Kablo kesme makası,Kablo makası,Hidrolik kablo kesme,Hidrolik kablo makası,Hidrolik kablo kesme makası,Bataryalı kablo kesme ,Bataryalı kablo kesme makası,Bataryalı kablo makası,Pabuç sıkma,Pabuç sıkma pensesi,Pabuç sıkma presi,SKP Sıkma pensesi,SKP Pabuç sıkma,SKP Pabuç sıkma pensesi,SKP Pabuç sıkma presi,Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pensesi,Hidrolik Pabuç sıkma presi,Hidrolik SKP Sıkma pensesi,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma pensesi,Hidrolik SKP Pabuç sıkma presi,İzole terminal sıkma,İzole terminal sıkma pensesi,İzole terminal sıkma presi,İletken kesme,İletken kesme makası,İletken makası,Hidrolik iletken kesme,Hidrolik iletken makası,Hidrolik iletken kesme makası,Kablo Soyma,Kablo Sıyırma,Zupper ,Cembre,Kudos,Tork ,Şafak ,Yüksek gerilim hatları,Yüksek gerilim enerji nakil,Yüksek gerilim enerji nakil hatları,Yüksek gerilim tel çekme,Yüksek gerilim tel çekme makine ve ekipmanları,Tel çekme makinesi,Kapma,İletken kapması,Tel kapması,Çekirge kapma,1272 kapma,1272 kapması,1272mcm kapma,954 kapma,954 kapması,954mcm kapma,795 kapma,795 kapması,795mcm kapma,477 kapma,477 kapması,477mcm kapma,Opgw kapma,Opgw kapması,Fiber kapma,Fiber kapması,3/0 kapma,3/0 kapması,Klein kapma,Klein kapması,Tesmec kapma,Tesmec kapması,Tesmec Türkiye,Cembre Türkiye,Kudos Türkiye ,Tork Türkiye,Şafak Ankara,kablo kesme, İletken kesme, İletken kesme makası, Hidrolik iletken kesme makası, Alüminyum İletken Kesme Makası

İletken Kesme  Nedir?

İletken Kesme elektrik kablolarının iletken kesme makası ile kesme işlemine verilen isimdir. İstenilen kalınlıktaki kabloda rahatlıkla kullanılabilen makaslar hem güvenliği hem de rahat kullanımı sağlamaktadır. Eydem Grup Şafak Türkiye üreticisi olarak iletken kesim makası satışını yapmaktadır. Elektrik hayatımızın her alanında büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hem işte çalışırken aydınlatma vs. hem de evimizde kullandığımız elektrik enerjisi her anımızda büyük yer tutar hale gelmiştir. Elektriğin hayatımızda ki yeri zamanla arttıkça olumlu anlamda birçok gelişmede beraberine oluşmuştur. Bu olumlu gelişmelerden sadece bir tanesi de sektörün kendi içinde ki artan ihtiyaçları dâhilinde yeni bir iş alanının oluşmasıdır. Elektrik sektörü kendi içinde geliştikçe farklı iş aletlerine ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Zaman içinde artan ihtiyaçlar ile birden farklı yeni iş aleti üretilmeye başlanmıştır. Bu el aletlerinden bazıları iletken kesme amacı ile kullanıma sunulmuştur. Bu sayede iletken olan elektrik kablolarını daha güvenli bir şekilde kesme işlemi gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

İletken Kesme Ne İçin Yapılır?

İletken kesme ile montaj ya da tamirat yapılacağı sırada kolay bir şekilde istenen elektrik kablosunun kesme işlemi gerçekleştirilir. İletken kesme işlemi için farklı el aletleri mevcuttur. Elektrik kablosunun yapısına veya izoleli olup olmamasına göre değişiklik gösterirler. Bu amaçla kullanılan iletken kesme için kullanılan el aletleri hem güvenli bir işlem hem de kullanıcıya hızlı bir işlem sunmaktadır. İzoleli, izolesiz, çelik, tel fark etmeden her türlü iletkenin kesme işlemi için makas benzeri el aletleri üretimdedir. İletkenin boyutu değiştikçe kesim işleminde kullanılacak el aletleri de değişiklik göstermektedir.  İletken Kesmek,  alüminyum ve bakır telleri iletken kesim makası yardımıyla kesmek içindir. Ayarlı ağız yapısı ile her boyuttaki kabloyu rahatlıkla kesmenize yardımcı olacaktır. Dar alanlardaki kabloları bile rahatlıkla kesebilmektedir.

 

İletken Kesme Aletleri

İletken kesme, işleminde kullanılan el aletleri farklı çeşitlerden üretilmiştir. İletkenin yapısına göre değişiklik gösteren el aletleri farklı şekillerde üreticiye sunulmuştur. İletkenin boyutu ve yapısına göre üreticiye sunulan iletken kesme el aletleri çok çeşitli olarak hizmete sunulmuştur. Bunun sebebi ise iletkenlerin tek bir tip olarak üretimde olmamasıdır. Çünkü iletkenlerin kullanım alanı birden fazladır. Çelik, tel, izoleli vb. birden farklı iletken çeşidi vardır. İzoleli olan iletkenler genelde gelen darbelere ve aşırı sıcaklık değişimine karşı daha dayanıklıdır. Tel olan iletkenler daha çok gündelik hayatta kullandığımız daha ince olan elektrik kablolarının içerisinde bulunurlar. İletken kesme, bütün kablolarda uygulanan işlemdir. Farklı türde ki kablolarda da uygulanan kablo kesme işlemi için birden fazla makas veya pense üretimde bulunmaktadır.

 

 İletken Kesme Makasları ve Diğer Ürünler

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.


Teklif Alma Formu


© 2018. Created by 333 TANITIM AŞ

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara düğün fotoğrafçısı