Hızlı Menü

Kablo Makası  Nedir?

Dünya teknolojik olarak ilerledikçe her sektör kendi alanında birçok yeni atılıma imza atmaktadır. Elektrik sektörü de bu sektörlerden bir tanesidir. Hayatımızda büyük önem taşıyan elektrik elektronik alanında kullanılan çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.Kablo Kesme Makası, yüksek gerilim hatlarında kullanılan iletken kabloları sıyırmak, kabloları  kesmek ve sonlandırmak için kullanılan mekanik araçlardır. Genellikle, iki telin bağlanması gerektiği zaman veya kaplamalı telin ucuna bir konnektör uygulanması gerektiğinde bu kablo kesme makaslarını kullanırız.

 

Kablo Kesme Makasları Ne İşe Yarar?

Günümüz şartlarında birçok yeni ve gelişmiş iş alanı hayatımızda yer etmiştir. Durum böyle olunca değişen iş olanaklarıyla yeni ve işlevsel olan birçok el aleti de insanların hizmetine sunulmuştur. Her sektör kendi alanında ilerleme kaydetmiş ve bu ilerlemelerle birlikte çalışma imkânı da artmıştır. Elektrik elektronik ise bu sektörlerin en başında yer almış durumda olup hem zorunlu hale gelmiş olan bir ihtiyaç hem de hayatımızı kolaylaştıran bir enerji türü halini almıştır. Kablo kesme makasına, kablo makası da denilebilir. Yüksek gerilim havai hatlarında çalışan teknikerler görsel-işitsel telleri soymak için kablo kesme makasını kullanır.

Kablo Makası Ostim 

Kablo  Makası Ostim ürününü elektrik kablolarını kesmek için kullanırız. Paslanmaz çelikten üretilen makaslarımız çizilmeye karşı dayanıklıdır.  Son derece güvenli ve kaliteli  makaslarımızı siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bakır ve alüminyum kabloları kesebileceğiniz ürünün tutacak kısmı kauçuk yalıtkan malzeme ile kaplanmıştır . İletken malzemeden üretilen sapı ve gövdesi sayesinde güvenliğinizi ön planda tutmaktadır. Her kablo kalınlığı için farklı makas çeşitleri firmamızın bünyesinde bulunmaktadır.

Kablo  Makası Çeşitleri

Scc-4 Kablo Kesme Makas
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-500ph
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-500
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-300
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-325
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-325ph
CC-400ltKablo Kesme Makası
Scc-4 Kablo Kesme Makası
Kablo Kesme Makas Cc-400 Lt
Kablo Kesme Makas Cc-185
Kablo Kesme Makas CC-500
Kablo Kesme Makas CC-250
Kablo Kesme Makas CC-80
Kablo Kesme Makas CC-60
Kablo Kesme Makas CC-38
Kablo Kesme Makas CC-38s
Kablo Kesme Makas CC-22
Kablo Kesme Makas CC-08

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

Kablo Makası Ostim Firmaları

EYDEM GRUP ENERJİ VE İŞ MAKİNALARI  2012 yılında iş makinaları ve enerji nakil hatları makina ve ekipmanları konularına sahip olduğu tecrübe, bilgi ve uzmanlıklarını sunmak üzere Ankara merkezli olarak, ostim kablo makası satışını yapmak amacıyla kurulmuştur.

 

 

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı