Kablo Sıyırma Nedir?

Kablo Sıyırma işlemi elektrik kablolarını başka bir şekilde kullanmak için yapılan eylemdir. Kablo sıyırmak için kullanılan alet ile kalın veya ince olan her boyuttaki elektrik kablosunu sıyırmak mümkündür. Eydem Grup Şafak Türkiye üreticisi olarak kablo sıyırma aleti satışını yapmaktadır.

Kablo Sıyırma Aleti Ne İçin Kullanılır?

Kablo Sıyırma aleti elektrik kablolarını güvenli bir şekilde dış kısmından ayırmada kullanılır. Elektrik kablolarını sıyırmak için kullanılan aletin kullanımı son derece kolaydır. Ucu kapalı olan elektrik kablolarını kablo sıyırmak için kullanılan alet ile kolaylıkla dış yüzeyinden kurtulabilirsiniz.

Kablo Sıyırma Ürünleri

Zupper Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.


Teklif Alma Formu


© 2018. Created by 333 TANITIM AŞ

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara düğün fotoğrafçısı