Hızlı Menü

Kablo Soyma Ekipmanları Nedir?

Kablo Soyma Ekipmanları, elektrik kablolarında ki iletken olan tellerin ortaya çıkması için uygulanan işlemde kullanılan ürünlere verilen bir isimdir. Kablolar da bağlantı yapabilmek için dış kabuğun soyulması gerekmektedir. Prizlere bağlamak yada ilave kablolara bağlantı yapmak için kablo soyucu ile iç tellere zarar vermeden soyulmasının yapılmasıdır. Kablonun kalınlığına göre kablo soyma işleminde kullanılan aletler farklılık göstermektedir. Kablo soyma pensesi, kablo soyma makineleri kullanılan aletlerden sadece bir kaçıdır.

Kablo Soyma Ekipmanları Ne İçin Kullanılmaktadır?

Kablo Soyma Ekipmanları, dış yüzeyi kaplanmış olan elektrik kablolarını kolay ve tellere zarar vermeden soymak için yapılan işlemde kullanılan ürünlerdir. Çoğu kablo güvenlik için yada kablonun ömrünü arttırmak için kaplanmıştır. Kabloların bağlantı için soyulması gerektiğinde ise kablo soyma pensesi yada kablo soyma makineleri ile bu işlemler kabloların tellerine zarar vermeden yapılmaktadır.

Kablo Soyma Ekipmanları ve Diğer Ürünleri

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı