Hızlı Menü

Papuç Sıkma Pensesi

Günümüzde yaşam şartlarının değişmesiyle her sektörde olduğu gibi elektrik sektöründe de olumlu anlamda birçok gelişme ve yardımcı materyal bulunmaktadır. Bunlardan sadece bir tanesi pabuç sıkma pensesidir. Pabuç sıkma pensesi küçük bir detay olarak görünebilir ancak küçük detaylar aslında hayat kurtarabilmektedir. İzole edilen sapı sayesinde elektrik sektöründe çalışan kişilerin güvenliği ön planda olmaktadır. Ayrıca kullanımı da oldukça rahat olan pabuç sıkma pensesinin ağız kısmı pabucun ölçüsüne göre ayarlanmakta olup ekstra maliyet gerekmeden istenilen iş kolayca çözülmektedir.

Papuç Sıkma Pensesinin Kullanım Alanları

Elektrik sektörü hayatımızın her alanında büyük önem taşımaktadır. Aydınlanma, ısınma, ulaşım gibi zorunlu ihtiyaçlarımızın hepsi için elektriğe ihtiyaç duymaktayız. Tabi ki sektör ilerledikçe kullanılan materyallerde değişime uğramakta ya da daha farklı ürünler üretilmektedir. Elektrik kablolarının döşenmesinde kullanılan birçok gerekli olan üründen sadece bir tanesi olan pabuç sıkma pensesi, elektrik sektöründe çalışan kişilerin ihtiyaçlarını karşılayan detaylardan sadece bir tanesidir.

Papuç Sıkma Pensesi Nasıl Kullanılır?

Hem elektronik hem de iletişim sektörlerinde kullanılan kablolar izole edilmiş dış yüzeyi ile daha dayanıklı hale gelmektedir. Neredeyse hayatımızın her alanında bulunan kablolar kullandığımız birçok üründe mevcut hale gelmiştir. Bilgisayar kablosu, mouse kablosu, telefonların şarj kablosu, müzik dinlerken kullandığımız kulaklık bile aynı şekilde üretilmiştir. İnce tellerin izole olan bir malzeme ile korunması basit bir işlem olarak görünmektedir gözümüze ama elektrik yalıtımını engellediği için hayat kurtarmaktadır. Bazı istisnai durumlar tabi mümkün olmaktadır. Şöyle ki kabloları birbirine bağlamak için bu dış yüzeyin soyulma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem içinde kullanılan güvenilir ürünler elbette bulunmaktadır.

Papuç Sıkma Pensesi Firması

Soyma işleminde kullanılan izole edilmiş pense ve işlem sırasında ele takılan izoleli eldiven kullanımı ile hayat kurtaran gerekli ürünlerden bazılarıdır. Bağlantı sırasında parça kalan elektrik kabloları için de pabuçlar mevcuttur. Kabloların kalın veya ince olması önemli olmadan açık kalan ucuna uygun hem pabuç hem de sıkmak için pabuç sıkma pensesi bulunmaktadır. Bahsi geçen pabuç sıkma pensesi küçük ya da büyük boyutlarda mevcuttur. Kablonun kalınlığına göre pabuç ise pabuç sıkma penselerine uygun ölçülerde üretilmektedir.

Eydem Grup Şafak Türkiye bayisi olarak pabuç sıkma pensesi satışını yapmaktadır.  Pabuç Sıkma Pensesini https://www.eydemgrup.com/ üzerinden sipariş verebilir veya mağazamıza gelerek satın alabilirsiniz.

Papuç Sıkma Pensesi  Çeşitleri

 

Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-8L

Hd-25150 kablo pabucu sıkma makası 
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-10’frame’ 
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-6xs
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-6s
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-16m
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-25G
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-38G
Cırcırlı Sıkma Pensesi Tp-680
Cırcırlı Sıkma Pensesi Tp-690L
Cırcırlı Sıkma Pensesi Tp-690
Cırcırlı Sıkma Hd-Flag
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-Swlk
Cırcırlı Sıkma Pensesi Cld-125
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-nf1
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-0510
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-A228
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-156
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-F0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ce-510
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ce-1635
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlce-510
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlce-1635
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-Swlk
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-Flag
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-0510dn
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlcld-125
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-156
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-F0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-F0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ak-14
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ak-8
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-25X
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-25L
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-16L
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-8L

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı