pabuç sıkma pensesi izeltaş,pabuç sıkma pensesi şafak,pabuç sıkma pensesi şarjlı,pabuç sıkma pensesi hidrolik,pabuç sıkma pensesi sahibinden,pabuç sıkma pensesi ne işe yarar,pabuç sıkma pensesi nasıl kullanılır,pabuç sıkma pensesi weidmüller,pabuç sıkma pensesi knipex,akülü pabuç sıkma pensesi,akülü pabuç sıkma pensesi fiyatları,ay pabuç sıkma pensesi,hidrolik pabuç sıkma pensesi 10-300 mm arası,ceta form pabuç sıkma pensesi,elektrikli pabuç sıkma pensesi fiyatları,elektrikli pabuç sıkma pensesi,elektrik pabuç sıkma pensesi,en ucuz pabuç sıkma pensesi fiyatları,eclipse ect-rby pabuç sıkma pensesi,pabuç sıkma pensesi fiyatları,hidrolik pabuç sıkma pensesi fiyatları,şafak hidrolik pabuç sıkma pensesi fiyatları,hidrolik pabuç sıkma pensesi izeltaş,hidrolik pabuç sıkma pensesi 10-120mm,hidrolikli pabuç sıkma pensesi fiyatları,hidrolik pabuç sıkma pensesi şafak,hidrolik pabuç sıkma pensesi tamiri,hidrolikli pabuç sıkma pensesi,izoleli pabuç sıkma pensesi,izolesiz pabuç sıkma pensesi,izoleli kablo pabuç sıkma pensesi,kablo pabuç sıkma pensesi,klauke pabuç sıkma pensesi,kablo pabuç sıkma pensesi fiyatları,küçük pabuç sıkma pensesi,hidrolik kablo pabuç sıkma pensesi,mekanik kollu pabuç sıkma pensesi,mekanik pabuç sıkma pensesi,retta pabuç sıkma pensesi,skp pabuç sıkma pensesi,sarı pabuç sıkma pensesi,s-6 hidrolik pabuç sıkma pensesi fiyatı,s-6 hidrolik pabuç sıkma pensesi,troy pabuç sıkma pensesi,en ucuz pabuç sıkma pensesi,yüksük sıkma pensesi weidmüller,yüksük sıkma pensesi izeltaş,yüksük sıkma pensesi phoenix,yüksük sıkma pensesi mekanik el aletleri,yüksük sıkma pensesi şafak,yüksük sıkma pensesi elektrik,yüksük sıkma pensesi 6 köşe,yüksük sıkma pensesi tavsiye,yüksük sıkma pensesi fiyatları,pabuç sıkma pense çeşitleri,en ucuz yüksük sıkma pensesi,pabuç sıkma pensesi fiyatları,pabuç sıkma penseleri fiyatları,pabuç sıkma pensesi fiyatı,phoenix yüksük sıkma pensesi fiyatları,şafak pabuç sıkma pensesi fiyat,elektrikli pabuç sıkma pensesi fiyatları,hidrolik pabuç sıkma pensesi fiyatları,pabuç sıkma pensesi hidrolik,pabuç sıkma pensesi knipex,pabuç sıkma pensesi nasıl kullanılır,kablo ucu yüksük sıkma pensesi,kare profil yüksük sıkma pensesi,pabuç sıkma pensesi ne işe yarar,pabuç sıkma pensesi nedir,pabuç sıkma pensesi sahibinden,pabuç sıkma pensesi seti,6 köşe yüksük sıkma pensesi,pabuç sıkma pensesi şafak,pabuç sıkma pensesi şarjlı,hidrolik pabuç sıkma pensesi şafak,yüksük ve pabuç sıkma pensesi,yac-5 yüksük sıkma pensesi,yac-8 yüksük sıkma pensesi

Papuç Sıkma Pensesi

Günümüzde yaşam şartlarının değişmesiyle her sektörde olduğu gibi elektrik sektöründe de olumlu anlamda birçok gelişme ve yardımcı materyal bulunmaktadır. Bunlardan sadece bir tanesi pabuç sıkma pensesidir. Pabuç sıkma pensesi küçük bir detay olarak görünebilir ancak küçük detaylar aslında hayat kurtarabilmektedir. İzole edilen sapı sayesinde elektrik sektöründe çalışan kişilerin güvenliği ön planda olmaktadır. Ayrıca kullanımı da oldukça rahat olan pabuç sıkma pensesinin ağız kısmı pabucun ölçüsüne göre ayarlanmakta olup ekstra maliyet gerekmeden istenilen iş kolayca çözülmektedir.

Papuç Sıkma Pensesinin Kullanım Alanları

Elektrik sektörü hayatımızın her alanında büyük önem taşımaktadır. Aydınlanma, ısınma, ulaşım gibi zorunlu ihtiyaçlarımızın hepsi için elektriğe ihtiyaç duymaktayız. Tabi ki sektör ilerledikçe kullanılan materyallerde değişime uğramakta ya da daha farklı ürünler üretilmektedir. Elektrik kablolarının döşenmesinde kullanılan birçok gerekli olan üründen sadece bir tanesi olan pabuç sıkma pensesi, elektrik sektöründe çalışan kişilerin ihtiyaçlarını karşılayan detaylardan sadece bir tanesidir.

Papuç Sıkma Pensesi Nasıl Kullanılır?

Hem elektronik hem de iletişim sektörlerinde kullanılan kablolar izole edilmiş dış yüzeyi ile daha dayanıklı hale gelmektedir. Neredeyse hayatımızın her alanında bulunan kablolar kullandığımız birçok üründe mevcut hale gelmiştir. Bilgisayar kablosu, mouse kablosu, telefonların şarj kablosu, müzik dinlerken kullandığımız kulaklık bile aynı şekilde üretilmiştir. İnce tellerin izole olan bir malzeme ile korunması basit bir işlem olarak görünmektedir gözümüze ama elektrik yalıtımını engellediği için hayat kurtarmaktadır. Bazı istisnai durumlar tabi mümkün olmaktadır. Şöyle ki kabloları birbirine bağlamak için bu dış yüzeyin soyulma işlemi yapılmaktadır. Bu işlem içinde kullanılan güvenilir ürünler elbette bulunmaktadır.

Papuç Sıkma Pensesi Firması

Soyma işleminde kullanılan izole edilmiş pense ve işlem sırasında ele takılan izoleli eldiven kullanımı ile hayat kurtaran gerekli ürünlerden bazılarıdır. Bağlantı sırasında parça kalan elektrik kabloları için de pabuçlar mevcuttur. Kabloların kalın veya ince olması önemli olmadan açık kalan ucuna uygun hem pabuç hem de sıkmak için pabuç sıkma pensesi bulunmaktadır. Bahsi geçen pabuç sıkma pensesi küçük ya da büyük boyutlarda mevcuttur. Kablonun kalınlığına göre pabuç ise pabuç sıkma penselerine uygun ölçülerde üretilmektedir.

Eydem Grup Şafak Türkiye bayisi olarak pabuç sıkma pensesi satışını yapmaktadır.  Pabuç Sıkma Pensesini https://www.eydemgrup.com/ üzerinden sipariş verebilir veya mağazamıza gelerek satın alabilirsiniz.

Papuç Sıkma Pensesi  Çeşitleri

 

Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-8L

Hd-25150 kablo pabucu sıkma makası 
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-10’frame’ 
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-6xs
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-6s
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-16m
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-25G
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-38G
Cırcırlı Sıkma Pensesi Tp-680
Cırcırlı Sıkma Pensesi Tp-690L
Cırcırlı Sıkma Pensesi Tp-690
Cırcırlı Sıkma Hd-Flag
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-Swlk
Cırcırlı Sıkma Pensesi Cld-125
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-nf1
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-0510
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-A228
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-156
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-F0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ce-510
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ce-1635
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlce-510
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlce-1635
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-Swlk
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-Flag
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-0510dn
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlcld-125
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-156
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-F0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-F0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Xlhd-0560
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ak-14
Cırcırlı Sıkma Pensesi Ak-8
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-25X
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-25L
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-16L
Cırcırlı Sıkma Pensesi Hd-8L


Teklif Alma Formu


© 2018. Created by 333 TANITIM AŞ

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara düğün fotoğrafçısı