Hızlı Menü

Şafak Ankara Nedir?

Şafak Ankara Bayisi,  uzun yıllardan bu yana Türkiye de elektrik sektöründe önde gelen firmalar arasındadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında ürünlerini tüketicilerinin hizmetine sunmaktadır. Hidrolik kablo kesme makası, Pabuç sıkma pensesi, Hidrolik Pabuç sıkma pensesi, Çelik Özlü Alüminyum İletken Kesme Makasları gibi 1000 den fazla ürünün satışını yapmaktadır. Ürünleri kullanışlı ve güvenilir olan öncü firmalar arasında yer almaktadır. İstenilen  Eydem Grup Şafak Türkiye üreticisi olarak satışını yapmaktadır.

Şafak Ankara Ne İş Yapmaktadır?

Şafak, Ankara Bayisi olarak ürünlerini uzun yıllardır elektronik sektöründe kullanılan Şafak ürünlerinin satışını yapmakta olup kendi alanında öncü markalar arasındadır. Kablo kesme, papuç sıkma vb. gibi kullanım alanları farklı olan çok çeşitli ürünler satmaktadır. Ürünleri son derece güvenilir olmakla birlikte aynı zamanda çok da kullanışlı ürünleri bünyesinde bulunmaktadır.

Diğer Markaların Ürünleri

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

 Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı