Hızlı Menü

Tesmec Türkiye Nedir?

Tesmec, Türkiyede  uzun yıllardan bu yana  elektrik sektöründe önde gelen firmalar arasındadır. Yurt dışında ve yurt içinde satış yapmakta olan marka fiyatı ve ürünlerin uzun olan kullanım süresi sayesinde sektördeki diğer markalar arasında fark yaratmaktadır. Kablo bağı ve aksesuarları, kablo yüksükleri, kablo uçları, izolasyon bantları gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır. Ürünleri kullanışlı ve güvenilir olan öncü firmalar arasında yer almaktadır. İstenilen  Eydem Grup Tesmec Türkiye üreticisi olarak satışını yapmaktadır.

Tesmec Türkiye Ne Yapmaktadır?

Tesmec Türkiye ürünleri uzun yıllardır elektronik sektöründe kullanılan ürünlerin imalatını yapmakta olup kendi alanında öncü markalar arasındadır. Kablo kesme, papuç sıkma,kablo bağı ve aksesuarları, kablo yüksükleri, kablo uçları, izolasyon bantları vb. gibi geniş kullanım ve ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürünleri son derece güvenilir ve uzun ömürlü olmakla birlikte aynı zamanda çok da kullanışlı ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

 

Tesmec Türkiyenin Kalite Politikası

TESMEC TÜRKİYE bayisi Eydem Grup kendi sektöründe kalitenin markası olmuştur. Türkiye piyasasında yer alan benzer ürünlere hem fiyat hem uzun ömür avantajı ile fark atmaktadır. TESMEC TÜRKiye yılların vermiş olduğu tecrübe ve yüksek bütçeli ar-ge çalışmaları ile son kullanıcıya en yüksek kaliteyi en uygun fiyat sunmaya gayret etmektedir. Firmamız Türkiye pazarına bu ürüne ilişkin bir çok yedek parça için tekllif sunmakta ve 2012 yılından buyana Türkiyede satışını yapmaktadır. Fakat Firmamız TESMEC Türkiye Distribütörü veya TESMEC Türkiye Satış Temsilcisi değildir. Bu sitede gösterilen Özel marka adları ve ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetinde.

Tesmec Türkiye Ürünleri

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makasıBataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presi,  İzole terminal sıkmaürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı