Hızlı Menü

Tork Türkiye Nedir?

Tork Türkiye  uzun yıllardan bu yana Türkiye de elektrik sektöründe önde gelen firmalar arasındadır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında ürünlerini tüketicilerinin hizmetine sunmaktadır. Kablo bağı ve aksesuarları, kablo yüksükleri, kablo uçları, izolasyon bantları gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır. Ürünleri kullanışlı ve güvenilir olan öncü firmalar arasında yer almaktadır. İstenilen  Eydem Grup Tork Türkiye üreticisi olarak satışını yapmaktadır.

Tork Türkiye Ne İçin Kullanılır?

Tork Türkiye ürünleri uzun yıllardır elektronik sektöründe kullanılan ürünlerin imalatını yapmakta olup kendi alanında öncü markalar arasındadır. Kablo kesme, papuç sıkma,kablo bağı ve aksesuarları, kablo yüksükleri, kablo uçları, izolasyon bantları vb. gibi geniş kullanım ve ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ürünleri son derece güvenilir olmakla birlikte aynı zamanda çok da kullanışlı ürünleri bünyesinde bulunmaktadır.

Tork Türkiyenin Bayileri

ZupperYqk-300 Skp Papuç Sıkma,Zupper Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma,Zupper Tc-250 Kablo Kesme Makasları,Zupper Cpc-50 A Hidrolik Kablo Kesme Makaslarının,Hidrolik Pabuç sıkma presi  satışını yapmaktayız. Tesmec,Cembre,Kudos,Tork,Şafak Türkiye Bayisiyiz.

ZupperHz-45 Hidrolik Kablo Kesmek, Q45Mm,Zupper Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri 0,5-6Mm ,ZupperYQK-300 Hidrolik Pabuç Sıkma Penseleri ithal etmekteyiz.

10-300 Mm²,ZupperJy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma,Zupper Tc-100 Kablo Kesme Makasları ankara bayisi olarak satış yapmaktayız.

Ankara Torkun Ürünleri

Bataryalı kablo kesim,Bataryalı kablo kesim makası,Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.
SKP Pabuç sıkma presi,Hidrolik,Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.

İzole terminal sıkma presinin,İletken kesmek ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme.

Hidrolik iletken makasları,Hidrolik iletken kesmek makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.

Ankara Torkun Firmaları

ZupperCpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,ZupperJy-06120 Mekanik Skp  Sıkma ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.
Ayrıca ZupperTc-500 Kablo Kesme Makasını ,ZupperYyq-120 Skp Papuç Sıkma,ZupperZc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını,  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupperin marka ürün yelpazesine sahiptir.

 

 Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı