Hızlı Menü

Tork Nedir?

Tork markası uzun yıllardan bu yana Türkiyede birden çok sektörde çok çeşitli ürünleriyle tüketicilerine hizmet vermekte olan marka sektöründe öncü firmalardan olmayı başarmıştır. Hidrolik kablo kesme makası, Pabuç sıkma pensesi, Hidrolik Pabuç sıkma pensesi gibi ürünlerin satışını yapmaktadır. Ürünleri kullanışlı ve güvenilir olan  firmalar arasında yer almaktadır.  Eydem Grup Tork Türkiye üreticisi olarak tork ürünlerinin satışını yapmaktadır.

Tork Ne Yapmaktadır?

Tork,uzun yıllardır elektronik sektöründe kullanılan ürünlerin imalatını yapmakta olup kendi alanında öncü markalar arasındadır. Kablo kesme makasları, papuç sıkma penseleri, kablo yüksükleri, yüksük sıkma penseleri, kablo uçları gibi kullanım alanları farklı olan çok çeşitli ürünler üretmektedir. Ürünleri son derece güvenilir olmakla birlikte aynı zamanda çok da kullanışlı ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

Diğer Markaların Ürünleri

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı