Hızlı Menü

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ankara Hakkında

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ankara elektrik santrallerinden dağıtım hatlarına iletilecek olan elektrik santrallerinde kontrollü ve planlı elektrik enerjisi sağlayan hatlardır. 1000 voltun üzerinde akım bulunan hatların genel ismidir. Elektrik hattını güvenli bir şekilde iletmek ve daha az can kaybıyla elektrik iletimi için coğrafi durum, hattın kullanım kolaylığı elektrik hatlarının döşenmesinde incelenir. İstenilen  Eydem Grup Türkiye üreticisi olarak satışını yapmaktadır.

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ürünleri Ne İçin Kullanılır?

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları yüksek ve orta gerilim teknolojisine bağlı olarak bu hatlar da kullanılan malzemelerde gün geçtikçe artmakta ve daha ekonomik yapılara ulaşmaktadır. Yerleşim bölgelerine enerji akışını sağlamak için kullanılan yüksek gerilim hatlarının sayesinde ulaşım, şehir ışıklandırması gibi ihtiyaçlarda kullanılır.

Ankara Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatlarında Kullanılan Ürünler

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı