Hızlı Menü

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ankara  Nedir?

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ankara , günümüzde en faydalı ve ekonomik enerji türü şüphesiz elektrik enerjisidir. 19. y.y. sonlarına doğru aydınlanma için kullanılan elektrik enerjisi talebi, sonraki yıllarda çok yüksek seviyelere ulaştı. Bu durum enerjinin taşınmasını daha verimli hale getirmiştir ve bu nedenle enerji nakil hatları kullanılmıştır. Artan elektrik talebini karşılamak için yeni üretim tesislerinin kurulması ve iletim hatlarının genişletilmesi gerekli olmuştur. Elektrik enerjisini üreten merkezler genellikle güvenlik yada sağlık koşullarından kaynaklı olarak yerleşim merkezlerinden uzakta kurulmuştur. Bu nedenle şehir merkezine elektrik akışını sağlamak için yüksek gerili hatlarının önemi büyüktür.

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ankara Ne İçin Kullanılır?

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ankara, kontrollü ve planlı bir şekilde elektrik santralleri ile elektrik enerjisinin üretim alanından tüketiciye ulaşmasını sağlayan hatlardır. Trafo istasyonları ve son tüketici arasında elektrik enerjisinin iletimini sağlamaktadır. Yüksek gerilim enerji nakil hatlarının kurulumunda maliyet, iletim hattının güzergahı, coğrafi durum, hattın güvenlik durumu incelenmiştir. Elektrik hattının emniyetli bir şekilde yapılması ve minimum kayıpla elektrik iletimi çok önemlidir.

 

Yüksek Gerilim Enerji Nakil Hatları Ankara ve Diğer Ürünler

Zupper® Yqk-300 Skp Papuç Sıkma
Zupper® Jy-0650 A Mekanik Papuç Sıkma
Zupper® Tc-250 Kablo Kesme Makasları
Zupper® Cpc-50 A
Hidrolik Kablo Kesme Makasları
Hidrolik Pabuç sıkma presi
Eydem Grup
 Tesmec, Cembre, Kudos, Tork, Şafak Türkiye Bayisidir.

Zupper® Hz-45 Hidrolik Kablo Kesme Q45Mm
Zupper® Yac8 Yüzük Sıkma Penseleri
0,5-6 Mm
Zupper® YQK-300 Hidrolik
Pabuç Sıkma Pensesi

10-300 Mm²
Zupper® Jy-25150 Mekanik Skp Pabuç Sıkma
Zupper® Tc-100 Kablo Kesme Makasları

Bataryalı kablo kesimBataryalı kablo kesim makası, Bataryalı kablo makasıPabuç sıkma presi , SKP Sıkma penseleri ,SKP Pabuç sıkma penseleri  satışımız vardır.

SKP Pabuç sıkma presi, Hidrolik Pabuç sıkma,Hidrolik Pabuç sıkma pense,SKP Pabuç sıkma ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Hidrolik SKP Sıkma penseleri,Hidrolik SKP Pabuç sıkma,Hidrolik SKP Pabuç sıkma penseleri,  elektrikçiler için vazgeçilmezdir.

İzole terminal sıkmak penseleri ürünlerimiz dayanıklı olup, 2 yıl kullanım garantisi vermekteyiz.İzole terminal sıkma presi,İletken kesme ,İletken makası,Hidrolik iletken kesme. Hidrolik iletken makasları, Hidrolik iletken kesme makası.   Hidrolik SKP Pabuç sıkma presiİzole terminal sıkma ürünlerimizi Türkiyenin her noktasına satışını yapmaktayız.


Zupper Cpc-40A Hidrolik Kablo Kesme,
Zupper Jy-06120 Mekanik Skp  Sıkma 
ürünlerimiz çok tercih edilmektedir.

Ayrıca Zupper Tc-500 Kablo Kesme Makasını ,Zupper Yyq-120 Skp Papuç Sıkma,Zupper Zc-60 A Cırcırlı Kablo Kesme Makasını  da uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hidrolik Kablo Makası,Kablo Makası gibi geniş Zupper marka ürün yelpazesine sahiptir.

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

© 2018. Created by Ankara Reklam Ajansı