kablo kesme makası şafak, kablo kesme makası izeltaş, kablo kesme makası fiyatları, kablo kesme makası hidrolik, kablo kesme makası knipex, kablo kesme makası cırcırlı, kablo kesme makası koçtaş, kablo kesme makasi ikinci el, kablo kesme makasları, kablo kesme makinası ankara, otomatik kablo kesme makinesi ankara, bakır kablo kesme makası, scc-500 bakır kablo kesme makası, scr-540l bakır kablo kesme makası, çelik zırhlı kablo kesme makası, kablo kesme makinası ikinci el, kablo kesme makinası fiyatları, kablo kesme makas fiyatları, otomatik kablo kesme makinası fiyat, fiber optik kablo kesme makası, kablo kesme makinası gtip, scg-85 hidrolik kablo kesme makası, kablo kesme makinası kullanma talimatı, küçük kablo kesme makası, leo kablo kesme makası, maasco kablo kesme makası, şafak marka kablo kesme makası, plastik kablo kesme makası, plastik kablo kanalı kesme makası, retta kablo kesme makası, kablo kesme makinası sahibinden, kablo kesme soyma makinası, kablo kesme sıyırma makinası, kablo kesme soyma makinesi, kablo kesme ve sıyırma makinası, kablo kesme ve sıyırma makinası fiyatları, stanley kablo kesme makası, şafak hidrolik kablo kesme makası, troy kablo kesme makası, tork kablo kesme makası, kablo kesme makinası yapımı, yaylı kablo kesme makası, 2 el kablo kesme makası, 2.el kablo kesme makinası, elektrikli kablo kesme makası

Kablo Kesme Makası Hakkında

Dünya teknolojik olarak ilerledikçe her sektör kendi alanında birçok yeni atılıma imza atmaktadır. Elektrik sektörü de bu sektörlerden bir tanesidir. Hayatımızda büyük önem taşıyan elektrik elektronik alanında kullanılan çok çeşitli bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.Kablo Kesme Makası, yüksek gerilim hatlarında kullanılan iletken kabloları sıyırmak, kabloları  kesmek ve sonlandırmak için kullanılan mekanik araçlardır. Genellikle, iki telin bağlanması gerektiği zaman veya kaplamalı telin ucuna bir konnektör uygulanması gerektiğinde bu kablo kesme makaslarını kullanırız.

Kablo Kesme Makasları Ne İşe Yarar?

Kablo kesme makasına, kablo makası da denilebilir. Yüksek gerilim havai hatlarında çalışan teknikerler görsel-işitsel telleri soymak için kablo kesme makasını kullanır.

Kablo Kesme Makaslarının Yapısı

Kablo kesme makasında genellikle bir tutma yeri yerine bir kesici uç ve sıyırma deliği bulundurmaları dışında, penseye benzeyen el tipi metal aletlerdir.

 

Kablo Kesme Makası Çeşitleri

Scc-4 Kablo Kesme Makas
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-500ph
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-500
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-300
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-325
Cırcırlı Kablo Kesme Rcc-325ph
CC-400ltKablo Kesme Makası
Scc-4 Kablo Kesme Makası
Kablo Kesme Makas Cc-400 Lt
Kablo Kesme Makas Cc-185
Kablo Kesme Makas CC-500
Kablo Kesme Makas CC-250
Kablo Kesme Makas CC-80
Kablo Kesme Makas CC-60
Kablo Kesme Makas CC-38
Kablo Kesme Makas CC-38s
Kablo Kesme Makas CC-22
Kablo Kesme Makas CC-08

Lütfen daha fazla bilgi ve sipariş vermek için sitemizi https://www.eydemgrup.com/tr ziyaret ediniz.

 

Kablo Makası Ankara Bayi

EYDEM GRUP ENERJİ VE İŞ MAKİNALARI  2012 yılında iş makinaları ve enerji nakil hatları makina ve ekipmanları konularına sahip olduğu tecrübe, bilgi ve uzmanlıklarını sunmak üzere Ankara merkezli olarak, ankara kablo makası satışını yapmak amacıyla kurulmuştur.

İş makinaları sektöründe kaliteli ürünleri sunması ile müşteri memnuniyetini artırmayı ilke edinmiş olan EYDEM GRUP alternatif ürünler ile de piyasa ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Enerji Nakil Hatlarında iş ve işçi güvenliğini ön planda tutan firmamız, uluslararası standartlarda kullanılan, yüksek derecede hayati öneme sahip malzeme ve ekipmanların tedariğini yapmakta ve çalışma koşullarının iyileştirilmesine pozitif katkılar sağlamaktadır.

Yerli ve milli ürün kullanımını artırmak için de AR-GE çalışmalarını artıran firmamız, Avrupa standartlarında CE belgeli olarak üretimlerini sürdürmektedir.


Teklif Alma Formu


© 2018. Created by 333 TANITIM AŞ

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara düğün fotoğrafçısı